Filtre: "Ateş Hücreleri İttifakı"

Fransa: Paris’teki IMF  Bürosuna Bombalı Paket, Başka 8 Paket Daha Olduğu Düşünülüyor

Fransa: Paris’teki IMF Bürosuna Bombalı Paket, Başka 8 Paket Daha Olduğu Düşünülüyor

Haberler 21.03.2017 - 05:00

WARNING: unbalanced footnote start tag short code found.If this warning is irrelevant, please disable the syntax validation feature in the dashboard under General settings > Footnote start and end short codes > Check for balanced shortcodes.Unbalanced start tag short code found before:“yalnızca bir gün sonra Uluslararası Para Fonu (IMF)’nin Paris’tekiDevam »

Ateş Hücreleri Komplosu’ndan Almanya Maliye Bakanlığı’na Bombalı Paket

Ateş Hücreleri Komplosu’ndan Almanya Maliye Bakanlığı’na Bombalı Paket

Haberler 17.03.2017 - 05:00

Ateş Hücreleri Komplosu – Nemesis Projesi – Eylem 2 Ateş Hücreleri Komplosu’nun ilk olarak 2008 Ocak ayında ortaya çıktığı günden dokuz yıl sonra. On milyonlarca euroluk hasarla ve iktidar kampına korku taşınmasıyla sonuçlanan tahakküm hedeflerine karşı 300’den fazla saldırıdan sonra. Yıllarca üyemiz oldukları iddiasıyla suçlanan ve binlerce yıl hapis cezasıDevam »

Yunanistan: Nemesis Projesi: Ateş Hücreleri Komplosu Hakim Tsataninin Evine Yapılan Bombalı Saldırıyı Üstlendi

Yunanistan: Nemesis Projesi: Ateş Hücreleri Komplosu Hakim Tsataninin Evine Yapılan Bombalı Saldırıyı Üstlendi

Haberler 18.10.2016 - 07:18

NEMESIS PROJESİ ÖNCE EYLEME GEÇİN Atina şehir merkezinde, Exarchia polis merkezi yakınlarında Ippokratous sokağında bulunan, bölge başsavcısı Georgia Tsatani’nin evine yapılan saldırıyı üstleniyoruz. G. Tsatani’nin hedef olmasından dolayı polis koruması olduğunu biliyorduk, ancak bu saldırıyı gerçekleştirmemiz için yolumuza engel çıkarmadı. Sadece maddi zarar verilen sembolik bir eylem seçtik. Ancak AteşDevam »

Yunanistan: Ateş Hücreleri İttifakı’nın Firar Girişimi Davası’nın Özeti

Yunanistan: Ateş Hücreleri İttifakı’nın Firar Girişimi Davası’nın Özeti

Haberler 13.07.2016 - 06:00

8 Temmuz 2016 tarihinde, Koridallos Hapishanesi’nde gerçekleştirilen ve özel hakim Asimina Yfanti’nin başkanlık ettiği mahkeme; Ateş Hücreleri İttifakı’nın tüm üyelerine Koridallos vergi dairesine bomba yerleştirmek, Itea’daki polis merkezine bombalı paket yollamak ( tutsak Ilir Kareli’nin gardiyanlar tarafından öldürülmesine misilleme olarak), Dimitris Mokkas’a (terörle mücadele temyiz hakimi) bombalı mektup yollamak, KoridallosDevam »

Yunanistan: Ateş Hücreleri İttifakı Hapisten Kaçma Girişimi Davası Bu Hafta Bitiyor

Haberler 06.07.2016 - 06:00

29 Haziran Çarşamba günü savcı Koutra, 6 saatlik oturumun neredeyse tamamı boyunca konuştu. Savcı anarşist devrimcileri ve Ateş Hücreleri İttifakı’nın eylemlerini yerdi ve hapishanelerin, yargıçların olmadaığı bir dünyanın imkansız olduğunu iddia etti. Ardından yoldaşlarımızın terörist örgüt üyesi olma, silah ve patlayıcı madde bulundurma ve hapishaneden kaçma girişimlerinden dolayı cezalandırılmasını talepDevam »

Meksika: Anarşist Grup Oaxaca’da Banamex Bankasını Ateşe Verdi

Haberler 31.05.2016 - 06:00

23 Mayıs sabahında saldırı kararı aldık, polis ve askerler tarafından istila edilmiş bir kentte, bizi görünmez kılan ve saklayan gecenin eşliğinde harekete geçtik. Banamex şubelerinden birinin önüne lastikleri yığdık ve onları ateşe verdik. Karanlığı aydınlattık ve saldırıya geçtik, kısacık bir andı ama birkaç saniyeliğine olsa da iğrenç banka şubesinin veDevam »

Yunanistan: Faşist Yargı Ateş Hücreleri İttifakı’na Karşı

Yunanistan: Faşist Yargı Ateş Hücreleri İttifakı’na Karşı

Haberler 04.04.2016 - 06:00

31 Mart’ta, hapishaneden kaçmak için plan yapmakla suçlanan Ateş Hücreleri İttifakı (CCF) üyelerine yönelik dava için toplanıldı. Savunma avukatları devam etmekte olan avukat grevini gerekçe göstererek davaya geçici olarak ara verilmesini talep ettiler, ayrıca greve ilişkin baro onaylı belgeleri de sundular. Bölge savcısı Koutras da gerekçeyi haklı bularak davanın ertelenmesiniDevam »

Cezaevleri ve Açlık Grevleri  SYRIZA Hükümetini Test Ediyor

Cezaevleri ve Açlık Grevleri SYRIZA Hükümetini Test Ediyor

Haberler 09.03.2015 - 23:48

Anarşistler, sürmekte olan açlık grevi ile dayanışma için Atina’daki Syriza Genel Merkezi’ni işgal etti. Mevcut hükümet partisi Syriza’nın merkez binası, Yunanistan cezaevlerinde sürmekte olan açlık grevi ile dayanışmak için anarşistler tarafından işgal edildi. Geçtiğimiz hafta, bir grup anarşist ve politik tutsak, yüksek güvenlikli C tipi cezaevlerine [1](F Tipi Cezaevleri Ç.N.)Devam »