Almanya: Boşaltılan İşgal Evi Rigaer 94 İle Dayanışma İçin Kara Temmuz Çağrısı

Rigaer 94 tarafından yapılan Kara Temmuz çağrısını destekliyoruz. Birçok ülkeden çok sayıda yoldaş, anarşist tutsak Nikos Romanos’un Kara Aralık çağrısına karşılık vermişti. İnsanları birleştiren, bizi özgürlüğümüzü ve sistem ile polislere karşı verdiğimiz mücadeleyi hedef alan farklı düşmanlara saldırmaya, yeni stratejiler düşünmeye iten sadece Rigaer 94 değil.

Özellikle Almanya’da son yıllarda sisteme karşı yürütülen direniş zayıftı. İnsanlar bölünüp dağılmadan mücadelelerini ve eylemlerini ortaklaştırmakta güçlük çekiyordu. Devrimci şiddet artık tartışılmıyordu ve sistemle olan uzlaşma ve iş birliği giderek derinleşiyordu. Şimdi ödünsüz mücadelelerin yeşerdiği bir ev söz konusu, onların yaklaşımı belki de bazılarımızı etkiledi, bizi hala özgür olabileceğimizi düşünmeye itti. Onların gönderdiği mesaj, mevzilerini ve direnişi koruma kararlılıkları çoğumuzu harekete geçiriyor. Kısa süreliğine bir pencere açılıyor, beraber durmak için kullanabileceğimiz. Öfkemizle dirilip gücümüzü sokaklara taşıdığımız ve bizden çalınanları geri aldığımız an…

Kara Temmuz İçin

Kalplerimizdeki ateşi her gece sokaklara taşıyalım.

Kaynak: https://insurrectionnewsworldwide.com/2016/07/06/germany-rigaer-94-goes-black-july/ Bu kaynaktan Rigaer 94 dayanışma eylemleri listesine de ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.