ABD: Siyah Güç Siyasi Örgütü’nün Dallas Saldırısı Açıklaması

siyah güç

ABD’de 5 polisin keskin nişancı ateşi ile öldürülmesini üstlenen Siyah Güç Siyasi Örgütü’nün konuya ilişkin açıklamasını; devrimci şiddetin hedefleri konusunda katılmadığımız yerler olmasına rağmen metnin tamamını okuyucuya ulaştırmayı bir görev olarak algıladık ve metni Türkçeye çevirdik . Hali hazırda örgütün facebook sayfası ya kapatıldı ya da bloke edildi. Fakat Google’nın http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Rzar-8eQ6asJ:https://www.facebook.com/blackpowerpoliticalorganization/%2Bblack+power+political+organization&gbv=1&hl=en&ct=clnk linkinden facebook sayfasına ulaşmak mümkün…

isyandan.org

Siyah Güç Siyasi Örgütü- SGSÖ #‎SiyahGüç #‎SiyahŞovalyeler! Bizim misyonumuz tüm Afrika’yı ve siyah halkların yaşadığı ülkeleri siyah olmayan egemenlerden kurtarmak! Ve siyah halka kendilerini geliştirmek ve gerçek potansiyellerine ulaşabilmelerini sağlamak için fırsat yaratmaktır.

Bizler yurtsever, siyahları destekleyen, Afrikacı liderlerden oluşan güçlü bir politik örgütüz. Afrika’yı ve siyah halkların yaşadığı ülkeleri yönetmek kimin işi! Yozlaşmadan, yolsuzluktan, sömürüden, siyah olmayanların hakimiyetinden ve siyah halkları, Afrika’yı kuşatan, engelleyen her türlü hastalıktan kurtulmak için!

Amacımıza ulaşmak için! Siyah Şövalyeler olarak da bilinen Siyah Halkları Koruma Birliği ile beraber çalışacağız. Dünyanın dört bir yanındaki ülkelere dağılmış iyi eğitimli keskin nişancılardan oluşan bir örgütüz. Kendi ülkelerindeki siyah insanlara eşit haklar ve adalet dağıtmada başarısız olan hükümet liderlerini ve tüm dünyadaki egemenleri itham etmek kimin işidir? Bize adil davranmayı reddettikleri zaman hükümet liderlerini ve diğer etkili insanlarla ailelerini durup usanmadan hedef almak ve saldırmak bizlerin, siyah insanların işidir.

Örgütümüz vergi toplama ve gerekli bütün yollardan finanse edilecektir.

(Her zaman söylediğimiz gibi! Kendini beyaz adamdan kurtarmak için beyaz adam gibi olmalısın. Beyazlar diğer ülkeleri yönetmek ve sömürmek için ekonomik yaptırımları ve şiddeti kullanıyorlar. Eğer bu ülkelerin liderleri onların istediği gibi davranmazsa ya ekonomilerini mahvediyorlar ya da onları öldürmek için teröristleri kullanıyorlar. Yani onlardan özgürleşmenin yegane yolu onların kendi kontrol yöntemlerini, onlara karşı kullanmaktır. Batılı hükümetler ülkenizi sömürmekten ve bastırmaktan vazgeçmiyorsa, bağımsız bir keskin nişancı grubu size istediğinizi verene kadar onları ve sevdiklerini hedef alacaktır. Ya da arkadaşları, meslektaşları, aile doktorları gibi onlara yakın olan birisini seçip zorlayabilirsiniz. Zehirlemek gibi yöntemler kullanarak saldırın.)

(Onlar bu denli kirli oynadığı sürece! Kurtuluşunuz için onlar gibi kirli oynamaktan başka şansınız yok!)

SİZ DE KESKİN BİR NİŞANCI OLUN VE AFRİKA’NIN BATIDAN VE SİYAH OLMAYAN SÖMÜRGECİLERDEN KURTULMASINA YARDIM EDİN!

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.